Журналісту, арештованому під час протестів на інавгурації Трампа, загрожує до 75 років в’язниці

Spencer Platt, Huff Post

Його звинувачують у підбурюванні до заворушень, що загрожує до 75 років позбавлення волі, повідомляє Huff Post. Журналіст був одним з 230 осіб, заарештованих в ході демонстрацій 20 січня. Шість інших журналістів, які були затримані того дня, отримали такі ж звинувачення, але згодом справи проти них були закриті.  

Аарон Канту співпрацював із виданнями The Guardian, Vice News та The Nation. Джулі Енн Грімм (Julie Ann Grimm), редакторка газети Santa Fe Reporter, з якою також працював Канту, прокоментувала, що її редакція підтримує журналіста та з нетерпінням чекає, коли він зможе продовжити свою роботу.

Раніше в цьому році, Комітет репортерів за свободу преси направив листа в.о. прокурора США Ченнінгу Філіпсу, який контролює цю справу. У своєму листі Комітет поставив під сумнів висунуті звинувачення, зауваживши, що «бути поруч з подією, яка заслуговує на висвітлення у пресі, не є злочином для будь-якої людини, в тому числі й для репортерів».

Нагадаємо, у Вашингтоні 20 січня під час інавгурації новообраного президента США Дональда Трампа відбулися масові акції протетсту, на які вийшли сотні тисяч осіб, аби висловити незгоду з політикою нового глави держави.

comments powered by Disqus