Журналіст Financial Times загинув на Шрі-Ланці після нападу крокодила

AFP, The Guardian / Рятувальна служба шукає тіло Пола МакКліна в лагуні біля селища Панама

Поліція знайшла його тіло в лагуні поблизу селища Панама (Panama), повідомляє The Guardian. Журналіст поїхав з друзями у відпустку до Шрі-Ланки. Під час відпочинку на пляжі Полі пішов, за різними свідченнями, чи то в туалет, чи то помити руки, й випадково зайшов на територію, в якій мешкали крокодили. Місцеві жителі згодом дали свідчення поліції, що бачили, як крокодили вхопили чоловіка й затягнули його під воду.

Кеті Мартін (Katie Martin), редакторка Пола в Financial Times, розповіла, що він був веселою доброзичливою людиною й талановитим молодим журналістом. Представники газети також зазначили, що їх думки та молитви разом із сім’єю та близькими загиблого й запропонували родині журналіста свою допомогу. Крім того Financial Times тісно співпрацює з Міністерством закордонних справ.

Нагадаємо, раніше цього літа в Мексиці був застрелений журналіст Лучано Рівера. Чоловік святкував у місцевому барі свій 29-й день народження. До журналіста підійшла група людей, які почали ображати його. Потім один із чоловіків дістав пістолет і вистрілив йому в обличчя. За іншою версією, журналіст заступився за жінок, до яких чіплялася група чоловіків, що й призвело до конфлікту.

comments powered by Disqus