В Індії застрелили ще одного журналіста

Facebook

Про це повідомило видання Outlook India.

Редактор газети Syandan Patrika Субал Дей (Subal Dey) розповів, що його журналіст домовився про інтерв'ю з одним із командирів військового підрозділу в штаті Тріпура. Але коли Судіп Датта Баунік дістався до військової частини, у нього сталася суперечка з командиром та його охоронцем. Редактор повідомив, що в ході суперечки охоронець двічі вистрілив в журналіста. Коли Судіпа Датта Бауніка доставили до лікарні, він вже помер від поранень.

Видання Hindustan Times  цитує Субала Дея, який заявив, що це вбивство стало помстою за розслідування, яке опублікував пан Баунік, адже журналіст викрив фінансові махінації у цій військовій частині. Редактор також повідомив, що винуватці намагалися сховати тіло журналіста.

Натомість в поліції розглядають версію про те, що Судіп Датта Баунік вкрав конверт з грошима або конфіденційні документи зі столу командира.

Низка журналістських організацій Тріпура вийшла на протест з вимогами справделивого розслідування цієї справи та забезпечення урядом безпечних умов роботи для медійників у цьому штаті.

Нагадаємо, у вересні в Індії вбили ще двох журналістів. У цьому ж штаті під час зйомок акції протесту загинув репортер Шантану Бховмік. А журналістку Гаурі Ланкеш застрелили біля власного будинку в місті Бангалор (штат Карнатака).

comments powered by Disqus