У Росії відкрили кримінальне провадження щодо нападу на журналістів Радіо Свобода

RFE/RL

Про це повідомив кореспондент Радіо Свобода Сергій Хазов-Кассіа.

У прес-службі МВС РФ також не стали коментувати запит щодо можливої причетності до нападу співробітників поліції. Мова йде, зокрема, про керівника відділу поліції у Кавказькому районі Олександра Малюкова. Імовірно, він був обізнаний про те, що частина викрадених у журналістів речей підкинули в номер готелю, коли потерпілі давали пояснення в слідчому відділі.

Ідентичний запит був відправлений помічникові міністра внутрішніх справ, офіційному представнику МВС Ірині Вовк, однак відповіді на нього до цих пір не надійшло.

Напад на кореспондентів Радіо Свобода Сергія Хазова-Кассіа і Андрія Костянова, які приїхали в Кропоткін висвітлювати протести фермерів, стався у вівторок вранці. На виході з готелю їх побили невідомі в масках. Вони викрали комп'ютер, знімальне обладнання та особисті речі журналістів і зникли на мікроавтобусі. У той же день невідомі особи підкинули частину викраденої техніки в готельний номер, де зупинився Костянов.

Президент Радіо Вільна Європа / Радіо Свобода Томас Кент назвав неприйнятним «розбійний напад» на журналістів, які виконували свої професійні обов'язки, і зажадав провести розслідування.

comments powered by Disqus