У Мексиці застрелили журналіста телеканалу CNR

Telesurtv

Інцидент трапився в місті Розаріто, штат Нижня Каліфорнія, пише The Los Angeles Times. Лучано Рівера був застрелений в місцевому барі, де він святквав свій 29-й день народження. Мотиви вбивства залишаються невідомими. За даними сайту Telesur, до журналіста у барі підійшла група людей, які почали ображати його. Потім один із чоловіків дістав пістолет і вистрілив йому в обличчя. За іншою версією, журналіст заступився за жінок, до яких чіплялася група чоловіків, що й призвело до конфлікту.

За різними підрахунками, Лучано Рівера став восьмим або навіть десятим журналістом, який був убитий в Мексиці за останні півроку. «Журналісти в Мексиці часто стають цілями для атак через свою професійну діяльність, але загалом насильство стає дуже поширеним явищем у країні», - зазначає The Los Angeles Times. Втім, директор телеканалу CNR  Маріо Рівера (Mario Rivera) попросив органи влади ретельно перевірити, чи не стала професійна діяльність Лучано Рівера Сальгадо причиною для його вбивства.

З 1992 року в Мексиці було вбито 35 журналістів, багато з них перед смертю зазнали тортур - такі дані, надані мексиканським комітетом захисту журналістів.  Ще 50 журналістів було вбито за цей же період часу з нез'ясованих причин.

comments powered by Disqus