У Кабулі стався теракт біля офісу інформагенства: загинуло 40 людей

Фото: Mohammad Ismail, Reuters

Про це повідомляє Reuters.

Ще приблизно 30 осіб дістали поранення. Значна кількість жертв —це студенти, які брали участь в ранковій панельній дискусії в медіацентрі. 

Як повідомляє ВВС, там же розташовано шиїтський культурний та релігійний центр. За їх даними, після вибуху смертника в поблизу сталися ще два вибухи. 

«Сталося два вибухи. Ми досі не знаємо, що було ціллю атаки, але інформагенція "Голос Афганістану (Voice of Afghanistan) "в зоні атаки"», - заявив речник міністерства внутрішніх справ Наджиб Даніш.

Відповідальність за атаку ніхто на себе не взяв.

Журналіст Voice of Afghanistan Саєд Аббас Хусейні (Sayed Abbas Hussaini) повідомив, що один кореспондент агентства загинув, а ще один дістав поранення. 

Жодне терористичне угруповання поки не взяло на себе відповідальність за інцидент. Прес-секретар «Талібану» Забіхуллах Муджахід (Zabihullah Mujahid) заявив в Twitter, що вони до цього не причетні.

Цей теракт продовжив серію нападів на афганські медіа. Минулого місяця відбулася терористична атака на приватний телеканал Shamshad TV в Кабулі.

Як повідомляла DW, цього тижня на одній з центральних площ у Кабулі стався інший теракт, внаслідок якого загинуло кілька осіб. Останнім часом за напади у громадських місцях у країні відповідальність брали ІДІЛ або «Талібану». За 2017 рік в країні сталося принаймні 20 кривавих терактів. Через них сотні людей загинули та дістали поранення.

Як писав MediaSapiens, за даними Комітету журналістської безпеки Афганістану минулого року в країні загинула рекордна кількість журналістів – 13.

comments powered by Disqus