У Кабулі на приватну телекомпанію напали бойовики

Shamshad TV / YouTube

Як повідомляє Reuters, озброєні нападники спершу вчинили вибух, а потім увійшли до будівлі Shamshad TV. Про напад телекомпанія написала на своєму акауніт в Twitter, повідомивши також про декількох загиблих.

За даними BBC, нападників було троє, а точна кількість загиблих та постраждалих поки невідома. Журналіст телеканалу Хашмат Істанканзі (Hashmat Istankzai) розповів BBC, що бачив кількох своїх убитих колег під час нападу. Самому журналістові вдалося втекти. Поки що не зрозуміло, хто відповідальний за напад, однак останнім часом Кабул став мішенню для нападів Талібану та бойовиків ISIS, зазначає видання. Афганістан залишається однією з найбільш небезпечних країн для журналістів. Так, минулого року семеро співробітників приватної телекомпанії Tolo загинули в Кабулі через напад терориста-смертника. А внаслідок вибуху в дипломатичному кварталі у травні цього року постраждала команда BBC.

Також вчора Афганістан заблокував месенджери WhatsApp і Telegram на 20 днів.  Раніше місцеві ЗМІ з посиланням на невідомі джерела повідомляли, що заборону ініціювали афганські службовці безпеки, щоб припинити обмін зашифрованими повідомленнями серед представників екстремістських груп. «Радіо Свобода» зазначає, що ці месенджери популярні серед бойовиків талібів.

comments powered by Disqus