Підрив авто мальтійської журналістки здійснили через SMS – ЗМІ

Фото:Darrin Zammit Lupi, Reuters

Про це повідомило агентство Reuters з посиланням на джерела у поліції.

Нагадаємо, вчора прокуратура Мальти звинуватила в убивстві журналістки Дафни Каруани Галіції трьох чоловіків: братам Альфреду та Джорджу Діджіоргіо (Alfred and George Degiorgio), а також Вінсенту Мускату (Vincent Muscat). Всі троє звинувачених не визнають своєї провини.

За даними правоохоронців, SMS-повідомлення надіслалав один із братів, який в цей час перебував на яхті в морі. А перед цим його спільник-брат, який спостерігав за автомобілем журналістки, також через SMS подав сигнал.

За словами джерел у поліції, мобільні телефони знайшли в морі біля острова Марса у гавані мальтійського міста Валлетта.

Яхта, про яку йде мова, вже конфіскована.

53-річна журналістка-розслідувачка та блогерка Дафна Каруана Галіція загинула 16 жовтня. Її автомобіль вибухнув незабаром після того, як вона виїхала з дому поблизу міста Біднія. Пані Каруана Галіція була відома своїми розслідуваннями корупції прем'єр-міністра Мальти Джозефа Муската та інших представників влади на основі «Панамського архіву». Син розслідувачки Дафни Каруани Галіції звинуватив у її вбивстві «мафіозну державу». У країні відбулися численні мітинги з закликами справедливо розслідувати цю справу.

Головреди 8 провідних світових ЗМІ закликали ЄС розслідувати вбивство журналістки та свободу слова на Мальті.

Європейський парламент схвалив резолюцію, що закликає Єврокомісію ініціювати незалежне міжнародне розслідування вбивства мальтійської журналістки Дафни Каруани Галіції. А також назвав залу для співробітників ЗМІ у своїй будівлі на честь вбитої на Мальті журналістки-розслідувачки.

4 грудня поліція Мальти арештувала 10 підозрюваних у вбивстві журналістки Дафни Каруани Галіції.

comments powered by Disqus