Більшість мейлів, зібраних АНБ, - це спам

00:00,
15 Жовтня 2013
928

Більшість мейлів, зібраних АНБ, - це спам

00:00,
15 Жовтня 2013
928
Більшість мейлів, зібраних АНБ, - це спам
Значна частина електронних даних, зібраних Агентством національної безпеки, не становлять жодної цінності для зовнішньої розвідки США. 

Під час аналізу презентації АНБ, опублікованої сьогодні Washington Post, було виявлено, що «більшість імейлів, як видно з одного документу АНБ, "це СПАМ від "несправжніх" адрес, який ніколи "не був доставлений" адресатам».

Так, спам став значною проблемою для Агентства, оскільки він забиває бази даних непотрібною для слідства інформацією. Одним із довготермінових завдань було знайти способи фільтрування непотрібної АНБ інформації.

Ілюстрацією до цієї проблеми став запис у презентації від літа 2011 року про те, що Yahoo еккаунт одного іранського об’єкту був «зламаний невідомим актором» з метою надсилання спаму. Іранець мав «низку Yahoo груп у його/її контакт-листі, деякі з яких містили сотні чи тисячі членів».

«Каскадний ефект, спричинений повторюваним надсиланням повідомлень у поєднанні із автоматичним додаванням контактів іранця до адресних книг інших людей, призвели до масивного перенапруження у трафіку, зібраному австралійською розвідувальною службою від імені АНБ», - йдеться у статті Washington Post.

Після дев’яти днів бомбардування повідомленнями контакт-книга іранця та ще кількох людей були «в аварійному порядку відключені від завдань».

Як повідомляв MediaSapiens, сьогодні, 15 жовтня, Washington Post опублікував статтю, де йдеться, що АНБ зібрав  сотні мільйонів контакт-листів з персональних електронних скринь та з еккаунтів систем миттєвих повідомлень, більшість з яких належать американцям.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
t3.com
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду