У Росії роз’яснили, як саме пускатимуть в публічні Wi-Fi-мережі

vedomosti.ru

Згідно з постановою міністерства, оператор зв’язку, перш ніж відкрити доступ до інтернету, може запропонувати користувачу ввести свій номер телефону. На нього людина отримає SMS із кодом, який підтверджує достовірність введених даних.

Є також інший варіант: людина вводить своє прізвище, ім’я та по батькові, а вони підтверджуються обліковим записом на Єдиному порталі державних послуг РФ, документом, що посвідчує особу або іншим законним способом.

«Ведомости» дізналися думки представників телекомунікаційних компаній щодо порядку ідентифікації користувачів публічних інтернет-мереж. В компаніях «Ростелеком» та «Мегафон» зміни вважають слушними. А МТС зараз консультується із міністерством з приводу технології процесу. За словами представника компанії Дмитра Солодовникова, важливо, щоб процес ідентифікації був зручним для абонентів і для операторів.

Нагадаємо, що на початку серпня уряд РФ постановив, що для користування публічним безпроводовим інтернетом, росіянам доведеться надавати паспортні дані.

comments powered by Disqus