Російський депутат просить  заборонити статті у Вікіпедії про анексію Криму

Російський депутат просить заборонити статті у Вікіпедії про анексію Криму

00:00,
26 Вересня 2014
2182

Російський депутат просить заборонити статті у Вікіпедії про анексію Криму

00:00,
26 Вересня 2014
2182
Російський депутат просить  заборонити статті у Вікіпедії про анексію Криму
Російський депутат просить  заборонити статті у Вікіпедії про анексію Криму
Депутат РФ від Ліберально-демократичної партії Роман Худяков вважає, що треба внести у «чорний список» статті у Вікіпедії, де  «приєднання Криму і Севастополя» трактується як «анексія».

З таким проханням Роман Худяков звернувся до глави Федеральної служби з нагляду у сфері зв'язку, інформаційних технологій і масових комунікацій Олександра Жарова, пише Дзеркало тижня.

«Я, як правовик, як патріот своєї батьківщини, Севастополя і Криму, дуже обурений тим, що у Вікіпедії міститься думка  про те, що нібито сталася анексія Криму. Вважаю, що компетентні органи повинні терміново розібратися. Тому я написав депутатський запит у Роскомнагляд», - цитують Izvesita Худякова. Він вважає, що «возз'єднання Криму з Росією» не може називатися анексією.

На його думку, подібна однобокість у наданні інформації зачіпає не лише його патріотичні почуття, але і почуття кримчан та відвідувачів ресурсу з інших раїн. Він сподівається, що компетентні органи покарають «безграмотних людей, які не знаючи політичної ситуації, не знаючи про референдум, вводять в оману читачів ресурсу».

 Представники Роскомнагляду  і адміністрації «Вікіпедії» від коментарів відмовилися.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Скріншот: Вікіпедія
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду