Інтернет-провайдерів зобов'язали вказувати швидкість інтернету в договорах

pixabay.com

Як повідомила прес-служба комісії в п'ятницю, передає Інтерфакс-Україна, оновлені документи направлено на реєстрацію до Міністерства юстиції України, після чого регуляторний акт набуде чинності з 1 січня 2017 р.

Згідно з новою редакцією документа, взаємодія телекомунікаційних мереж може здійснюватися лише між зареєстрованими в реєстрі операторів, провайдерів телекомунікацій суб'єктами господарювання, що також мають за необхідності відповідні ліцензії на користування радіочастотним ресурсом.

У НКРЗІ зазначають, що такі додаткові заходи створюють суттєві бар'єри для нелегальних постачальників послуг, які, користуючись прогалинами в нормативно-правовій базі, провокують цінові війни, заважаючи гармонійному розвитку ринку.

Зазначений проект нормативно-правового акта був прийнятий за основу в грудні 2015 р. і доопрацьований під час громадського обговорення із зацікавленими сторонами. Відповідно до вимог чинного законодавства проект змін був погоджений адміністрацією Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України, Державною регуляторною службою України та Антимонопольним комітетом України.

Нагадуємо, що раніше британський парламент розкритикував соцмережі за слабку боротьбу з екстремізмом. Голова комітету лейборист Кіт Ваз заявив, що інтернет - «джерело життя для ISIS та інших терористичних угрупувань». 
 
comments powered by Disqus