Француз подав до суду на Uber, звинувативши компанію у розлученні

French Tribune

Про це повідомляє French Tribune.

Бізнесмен хоче отримати 45 мільйонів євро від компанії Uber за моральну шкоду.

Повідомляється, що чоловік регулярно відвідував коханку, яка жила в тому ж місті на півдні Франції, не стикаючись ні з якими проблемами. Все тривало до тих пір, поки він не викликав Uber з телефону дружини.

Чоловік відкрив додаток з виклику таксі під своїм обліковим записом, а після цього вийшов з нього. Проте згодом на телефон дружини продовжили приходити повідомлення про поїздки чоловіка.

За словами адвоката Девіда-Андре Дармона, у дружини його клієнта виникли підозри, а пізніше вона виявила, що її чоловік зустрічається з іншою жінкою.

Адвокат стверджує, що через помилку в додатку Uber, його клієнтові довелося пройти через розлучення.

«Мій клієнт став жертвою помилки в додатку. Помилка стала причиною його проблем в особистому житті», - заявив адвокат, додавши, що дружина клієнта також могла бачити його попередні повідомлення.

Cудовий розгляд відбудеться наступного місяця.

Нагадуємо, що на початку грудня Uber влаштував благодійну акцію: 10 та 11 грудня користувачі сервісу в Києві мали змогу безкоштовно викликати автомобіль, щоб передати непотрібні речі (одяг, домашній текстиль, дитячі іграшки, дрібну побутову техніку та предмети дитячої гігієни) до благодійного фонду Caritas Kyiv.

comments powered by Disqus