Трамп, замість відповіді на питання про правий марш, звинуватив журналіста у фейках

Фото: Джим Акоста, CNN

Черговий «обмін люб’язностями» стався під час прес-конференції Дональда Трампа в понеділок, 14 серпня, повідомляє Daily Mail.

Наприкінці конференції Джим Акоста запитав президента, чому в нього пішло цілих два дні на те, аби назвати та засудити «Ку-клукс-клан», нео-нацистів та прибічників ідеології білого расизму, які вийшли на марш в Шарлотсвіллі (Вірджинія) в суботу. Нагадаємо, внаслідок сутичок у місті загинули три людини.

«Їх було засуджено», – двічі сказав пан Трамп.

«А чому у нас сьогодні не було прес-конференції, як ви обіцяли в п’ятницю?», – спитав Джим Акоста.

«У нас вона щойно була», – сказав президент США, хоча, як зазначає Daily Mail, він не відповідав на питання, які стосувалися маршу в Шарлотсвіллі.

Пан Акоста попросив можливості поставити ще питання.

«Узагалі мене не турбуйте, – сказав із усмішкою Дональд Трамп. – Та ви знаєте, я люблю справжні новини, а не фейкові. А ви – це фейкові новини».

«А чи не поширюєте ви сам велику кількість фейкових новин, сер?», – спитав журналіст, коли Дональд Трамп вже виходив з кімнати. Запитання лишилося без відповіді.

Джим Акоста є одним з найвідоміших опонентів Дональда Трампа серед журналістів.

Нагадаємо, ще на своїй першій прес-конференції, обраний президент Дональд Трамп відмовився відповідати на питання від кореспондента CNN Джима Акости, назвавши новини каналу «фейковими».

У червні президент США Дональд Трамп прокоментував звільнення трьох журналістів CNN, що брали участь у створенні й публікації матеріалу про зв’язки члена його адміністрації з Російським фондом прямих інвестицій, і в черговий раз назвав канал «фейковим».

А в липні Дональд Трамп опублікував у своєму Twitter відео, на якому він буцімто б’є телеканал CNN.

comments powered by Disqus