У США запропонували вимагати паролі від соцмереж при отриманні візи

BBC

Про це пише BBC.

За його словами, цей захід можуть застосувати в рамках посилення перевірок іноземців, які можуть становити загрозу для безпеки США.

Це торкнеться насамперед семи країн, де переважають мусульмани. Також це стосується громадян, яким заборонили в'їзд у країну через президента Дональда Трампа.

«Дуже складно по-справжньому перевірити людей із цих країн...Але якщо вони в'їжджають, то ми повинні знати, які інтернет-сайти вони відвідують, і отримати їх паролі. Ми побачимо, що вони роблять у мережі», - пояснив пан Келлі під час виступу на слуханнях у комітеті внутрішньої безпеки палати представників США.

За словами міністра, якщо заявники не хочуть співпрацювати із владою США, вони не матимуть права в'їжджати в країну.

При цьому пан Келлі підкреслив, що ніяких рішень щодо цього питання не ухвалили.

Указ, який підписав пан Трамп 28 січня, вводить 90-денну заборону на в'їзд до Сполучених Штатів громадянам Судану, Ємену, Лівії, Сомалі, Іраку, Ірану і Сирії. На невизначений термін заборонили в'їзд сирійцям, а біженцям із інших країн заморозили в'їзд на 120 днів.

Нагадуємо, що редактор CNN подав позов проти антиімміграційного указу президента США Дональда Трампа. Чоловіка затримали в аеропорту Атланти через спірну урядову постанову.
comments powered by Disqus