У гольф-клубах Трампа виявили підроблені Time з його фото на обкладинці

The Washington Post

Як пише газета, на обкладинці журналів є дата - 1 березня 2009 року. Однак, журнал Time не випускав номерів у цей час. Більше того, в 2009 році не виходило жодного журналу Time з Дональдом Трампом на обкладинці.

Також в The Washington Post відзначають, що в журналах, які висять на стінах в гольф-клубах Дональда Трампа та в справжніх номерах Time, є відмінності в дизайні. Наприклад, в підробках у тексті на обкладинці використовуються знаки оклику, хоча справжній журнал так не робить.

Представниця журналу Time прокоментувала, що журнали в гольф-клубах дійсно є підробками. Time вимагає, аби вони були зняті зі стін гольф-клубів пана Трампа. Справжній номер Time того року вийшов 2 березня з фото акторки Кейт Вінслет на обкладинці. У Білому домі коментувати ситуацію відмовилися.

Цікаво, що в 2016 році журнал Time назвав Дональда Трампа «людиною року», а отже є реальна обкладинка Time, на якій зображено президента. 

Нагадаємо, нещодавно на організацію Дональда Трампа The Trump Organization подала до суду американська фотографиня Джулі Дерманські за порушення авторських прав. Згідно з позовом, організація використала знімок без згоди авторки. Фотографиня вимагає відшкодування збитків у розмірі 150 000 доларів США та вимагає розгляду справи судом присяжних.

comments powered by Disqus