У Бориславі журналіста вигнали з виборчої дільниці

mvs.gov.ua

За даними міліції, 25 жовтня о 13:25 у чергову частину Бориславського міськвідділу міліції з письмовою заявою звернувся журналіст місцевої газети. Чоловік повідомив, що близько 8:15 він прибув на одну з виборчих дільниць у Бориславі для висвітлення виборчого процесу. За словами заявника, він зареєструвався відповідно до вимог закону, проте голова ДВК вигнав його з дільниці, чим, на думку журналіста, вчинив перешкоджання його професійній діяльності.

Працівники Бориславського міськвідділу міліції відкрили за цим фактом кримінальне провадження за ч.1 ст.171 (перешкоджання законній професійній діяльності журналістів) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання – штраф до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арешт на строк до шести місяців, або обмеження волі на строк до трьох років.

Нагадаємо, що 25 жовтня в місті Нововолинську Волинської області з виборчкому вигнали журналістку інтернет-видання «Буг».

25 жовтня в Дніпропетровську були зафіксовані фальшиві посвідчення журналістів друкованого видання «Опори».

На дільниці Чернігівщини були виявлені псевдожурналісти з посвідченнями газети «Дитинець».

Громадянська мережа «Опора» зафіксувала 1129 випадків порушень на місцевих виборах 2015. Їх усі вона позначила на інтерактивній мапі.

comments powered by Disqus