Трамп заборонив The Washington Post висвітлювати його президентську кампанію

Дональд Трамп, Poynter

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

«У зв’язку з надзвичайно неточним висвітленням президентської кампанії ми відкликаємо акредитацію у фальшивого та нечесного The Washington Post», — йдеться в повідомленні. 

Як пояснили в The Washington Post, невдоволення Трампа викликала опублікована у понеділок ранком стаття. Раніше Трамп у своєму Facebook звинуватив видання в неправильній інтерпретації своїх слів й процитував заголовок. 

«Я не прихильник президента Обами, але просто, аби показати вам, наскільки безчесна фальшифа The Washington Post. Вони написала у своєму загаловку: “Дональд Трамп натякнув на причетність президента Обами до стрілянини в Орладо”. Сумно!», — написав він. 

Як відзначає газета, матеріал одразу після виходи став найпопулярнішим на сайті. 

Заголовок був змінений через 90 хвилин після публікації. 

Початковий загаловок звучав так: «Donald Trump suggests president Obama was involved with Orlando shooting» («Дональд Трамп припустив, що президент Обама пов’язаний зі стріляниною в Орландо»). Зараз стаття на сайті має такий заголовок «Donald Trump seems to connect President Obama to Orlando shooting» («Дональд Трамп можливо пов’язав президента Обаму зі стріляниною в Орландо»).

The Washington Post зазначає, що редакція зробила це самостійно, до скарги Трампа. Про неї співробітники газети дізналися ввечері з Facebook кандидата в президенти США. 

Редактор видання Марті Барон, коментуюючи рішення Трампа, заявив, що воно «є ніщо інше, як відмова від вільної та незалежної преси». 

«Коли журналісти висвітлюють щось не так, як того хочеться кандидату, їх проганяють», — сказав Барон, додавши, що пишається тим, як працює The Washington Post.

Після текракту в гей-клубі в Орландо Дональд Трапм закликав президента США Барака Обаму піди у віставку. 

«У своєму виступі сьогодні президент Обама ганебно відмовився навіть сказати слова "радикальний іслам". Тільки з цієї причини він повинен піти у відставку», - заявив мільярдер, додавши що Хілларі Клінтон також повинна вийти з президентської гонки, якщо не скаже нічого про радикальний іслам.

Напад на гей-клуб Pulse в Орландо відбувся в неділю. У результаті стрілянини загинули 50 осіб, ще 53 були поранені. Сам нападник був убитий під час перестрілки з поліцією. Пізніше відповідальність за атаку взяло на себе терористичне угрупування ISIS.

comments powered by Disqus