Тереза Мей заявила, що медіа спотворюють її позицію стосовно Brexit

ITV

Так, за її словами, медіа зображають її прихильницею «жорсткого» виходу Великобританії з ЄС. «Мені хочеться сказати, що люди, які розуміють усе неправильно - це ті, хто друкує новини про те, що я вбачаю  "жорсткий" Brexit як абсолютно неминуче явище. Я не приймаю використання термінів про "м'який" чи "жорсткий" Brexit. Ми намагаємося отримати амбітну та максимально вигідну угоду для Сполученого Королівства з точки зору торгівлі в рамках єдиного європейського ринку», - цитує прем'єр-міністра The Guardian.

Тереза Мей також підкреслила, що країні доведеться будувати «нові відносини» з колишніми партнерами, тому, що Великобританія більше не буде членом ЄС.

Нагадаємо, слово Brexit офіційно ввели в Оксфордський словник англійської мови. У словнику це слово тлумачиться як «пропозиція виведення Сполученого Королівства з Європейського союзу, а також політичний процес, пов'язаний з ним».

Також після голосування на референдумі про вихід Великобританії з ЄС, сервіс Google-Trends зафіксував приріст кількості запитів «Що станеться, якщо ми залишимо ЄС» (what happens if we leave the EU) на 250%.

comments powered by Disqus