Роскомнагляд погрожує заблокувати в Росії YouTube і Тwitter

wikimonks.com

Про це повідомляється на сайті руху «Відкрита Росія». В офіційному листі відомство попереджає адміністрацію сервісу YouTube про блокування, якщо акаунти «Відкритої Росії» не будуть заблоковані протягом доби.

"На підставі вимоги Генеральної прокуратури Російської Федерації від 11.12.2017 № 27-31-2017/Ід6629-17 про вжиття заходів з обмеження доступу до інформаційних ресурсів, що містять інформацію, яка поширюється з порушенням закону, доступ до інформаційного ресурсу (сторінок) http://www.youtube.com обмежується операторами зв'язку на території Російської Федерації", — йдеться в листі Роскомнагляду.

YouTube офіційно повідомив рух про отримання запиту. «Відкрита Росія» в свою чергу запевнила YouTube, що їх сторінки не поширюють жодної інформації з порушенням закону. «Ми вважаємо дії Генпрокуратури і Роскомнагляду політичним тиском на свободу слова», - заявили в організації.

13 грудня аналогічний лист отримала адміністрація сервісу Тwitter, але поки що не вчинила жодних дій щодо акаунта «Відкритої Росії».

Нагадаємо, 13 грудня схожий лист отримала адміністрація сервісу Тwitter. Також 12 грудня стало відомо, що російське відомство Роскомнагляд на вимогу Генпрокуратури РФ заблокувало сайти «Открытой России» та особистий сайт Михайла Ходорковського.

comments powered by Disqus