Президент Венесуели звинуватив Twitter в блокуванні акаунтів його прихильників

BBC / Reuters

Як повідомляє BBC, президент Мадуро заявив, що сервіс мікроблогів закрив кілька акаунтів, які належали прихильникам венесуельської влади. За його словами, були заблоковані тисячі аканутів за те, що їх власники «висловлювали правду» та «були більшістю».  Проте точно не відомо, які саме акаунти були заблоковані та скільки їх. Раніше міністр інформації Венесуели Ернесто Вільегас сказав, що під блокуванням опинились 180 акаунтів.

Президент також закликав своїх підписників публікувати фотографії глави Twitter у Венесуелі. «Нехай люди знають, хто несе відповідальність за ці маніпуляції», -  сказав він.

Сама компанія поки не відреагувала на звинувачення й не ясно, чи Twitter має співробітників та офіс у цій країні.

Нагадаємо, раніше цього року у Венесуелі заборонили мовлення телеканалу CNN після розслідування про продаж паспортів. Телеканал звинувачують у поширенні пропаганди.  

Звинувачення пов'язане з розслідуванням, яке провели журналісти CNN щодо продажу венесуельських паспортів іноземних громадян через посольство країни в Іраку. Телеканал з'ясував, що з 2008 по 2012 роки венесуельські паспорта могли отримати 173 вихідця з Близького Сходу, в тому числі люди, які можуть бути пов'язані з терористами «Хезболли». Паспорт Венесуели дає право на безвізовий в'їзд в 130 країн.

comments powered by Disqus