Латвія заборонила в’їзд журналісту російського телеканалу

Shutterstock

Про це повідомляє «Радіо Свобода» з посиланням на заяву міністра внутрішніх справ Латвії Ріхарда Козловскіса. «Це не пожиттєва заборона. Це заборона на якийсь невизначений час, вона буде переглядатися кожні три роки на основі висновків влади», – повідомив міністр. За його словами, Анатолій Курлаєв був затриманий відповідно до імміграційного законодавства, після чого був депортований з країни.

Водночас міністр не розповів що стало причиною такого рішення. Заборона на в’їзд діє лише в Латвії й не застосовується до інших країн «шенгенської зони». Він також повідомив, що Латвія минулого року заборонила в’їзд понад 100 людей, зокрема, «за недружнє ставлення до країни».

Сам Анатолій Курлаєв раніше заявляв, що йому заборонили в’їзд до Латвії «пожиттєво». Журналіст сказав. Що йому показали папери, згідно з якими він з квітня 2015 року значиться як небажана персона в Латвії.

Нагадаємо, в 2016 році Латвія вирішила депортувати продюсерку інформагентства «Россия сегодня» Еллу Таранову. Вона також була внесена в «чорний список».  Також в 2016 році Латвія позбавила російський портал Sputnik домену в зоні .lv. 

 

comments powered by Disqus