Французького журналіста вигнали з прес-конференції Марін Ле Пен

Actu-mag.fr

Пол Ларатору прибув на конференцію в Парижі разом зі знімальною групою французького телеканалу TF1, пише The Guardian. Журналіст спробував взяти у пані Ле Пен коментар щодо заяв про те, що вона використовувала кошти Європейського парламенту аби виплачувати заробітну плату співробітникам своєї політичної партії. Двоє охоронців вивели журналіста за двері, в той час як оператор зняв інцидент на відео.

«Я акредитований тут; ви не можете заборонити мені поставити питання мадам Ле Пен», - цитує The Guardian журналіста. Один з охоронців відповів: «Ви погрожували співробітнику поліції».

Приватна охоронна компанія, яка відповідала за безпеку на конференції, потім прокоментувала подію: «Два співробітника поліції попросили нас вивести двох осіб, які поводили себе провокаційно. Було багато штовханини». Представник «Національного фронту» заявив, що партія не несе відповідальності за те, що журналіста вивели з прес-конференції і звинуватив місцевих співробітників безпеки в рукоприкладстві щодо репортера.

Пол Ларатору повідомив, що співробітники служби безпеки діяли за наказом команди охорони «Національного фронту». Партія в свою чергу це заперечує.

Раніше французька ультраправа політик Марін Ле Пен стала героїнею карикатури сатиричного журналу Charlie Hebdo. Її зобразили серед палких прихильників президента РФ Володимира Путіна.

comments powered by Disqus