Дональду Трампу двічі на день приносять підбірки позитивних новин про нього - Vice

NYMag

За даними Vice, з того часу, як Дональд Трамп став президентом, співробітники Національного комітету Республіканської партії готують для нього ці підбірки. Першу папку Трампу приносять близько 9:30 ранку, другу - близько 16:30. Кожна з них містить від 20 до 25 сторінок. У них додаються скріншоти схвальних твітів, позитивних титрів з телепрограм чи зображення, на яких президент виглядає могутнім.

Джерела розповіли Vice, що працівники, які підбирають матеріали для цих папок, починають дивитися телепрограми о шостій ранку і кожні тридцять хвилин надсилають в адміністрацію листи зі скріншотами новин. Далі працівники Білого дому відбирають із них потрібні й подають готову папку президентові. Ідея робити такі підбірки з’явилася у двох колишніх працівників з команди Трампа: екс-голови адміністрації президента Райнса Прібеса (Reince Priebus) та колишнього прес-секретаря президента Шона Спайсера (Sean Spicer).

«Іноді вони навіть змагалися за те, щоб віднести папку президенту. Положення Прібеса та Спайсера було нестабільним, і вони намагалися довести, що їх робота приносить позитивний ефект. Це були спроби утриматися на плаву», - цитує видання слова чиновника Білого дому, який побажав залишитися анонімним. Інший співробітник розповів, що іноді при складанні папок для Трампа відповідальним за неї давали настанови: «Вона, чорт забирай, повинна бути позитивною», тому деякі ставилися до цих підбірок як до «документів з пропагандою».

Після відставки Райнса Прібеса та Шона Спайсера папки з позитивними новинами стали приносити рідше. Колишній прес-секретар Трампа відмовився коментувати інформацію, назвавши її «неточною на декількох рівнях».

Колишній працівник Національного комітету Республіканської партії прокоментував Vice, що «може бути, для країни це добре, якщо президент зранку в хорошому настрої».

comments powered by Disqus