Дональд Трамп поскаржився на «фейкові ЗМІ», які не висвітлюють позитив про США

Business insider

«Одні й ті ж негативні історії з’являються знову і знову! Недарма люди більше не довіряють ЗМІ, чиї рейтинги цілком справедливо опинилися на найнижчому рівні в історії!», - йдетсья у пості президента. Він також додав до свого посту хештег #MAGA - абревіатуру від слогану «Make America Great Again», який Трамп використовував у своїй передвиборчій кампанії.

 

Допис президента США Дональда Трампа у Twitter.

Як писав MediaSapiens, в минулому місяці Дональд Трамп оприлюднив список «переможців» ініційованої ним «премії фейкових новин» (Fake New Awards), до якого потрапили Тhe New York Times, ABC News, CNN та інші медіа. Список з 10 публікацій ЗМІ було опубліковано на сайті Республіканської партії США.

Нагадаємо, після того як Дональд Трамп пообіцяв скласти список «лауреатів» своєї «Премії фейкових новин», міжнародна організація «Комітет захисту журналістів» (CPJ) створила антипремію «Гнобителі преси» (Press Oppressors awards). Головним її «переможцем» став президент США Дональд Трамп, але окрім нього організація «відзначила» ще трьох світових лідерів.

comments powered by Disqus