Білл Гейтс став на бік ФБР у конфлікті з Apple

Білл Гейтс, akcent.org.ua

Засновник компанії Microsoft Білл Гейтс заявив про те, що Apple повинна допомогти ФБР хакнути iPhone «стрілка з Сан-Бернардіно».

Про це повідомляє The Verge з посиланням на The Financial Times.

На думку Гейтса, ФБР просить про доступ до інформації і мова йде не про постійний доступ, а про конкретний випадок. Він додав також те, що прохання ФБР нічим не відрізняється від запитів на отримання доступу до банківських рахунків або записів телефонних розмов.

16 лютого суд зобов'язав компанію надати необхідні інструменти для отримання доступу до даних, що зберігаються в телефоні одного із злочинців, які у грудні 2015 року відкрили вогонь у медичному центрі для людей з обмеженими можливостями міста Сан-Бернардіно. В результаті збройного нападу 14 осіб загинули і 17 отримали поранення. 

Від Apple вимагають створити програмне забезпечення, що автоматично вимикає функцію захисту-знищення даних в разі, якщо 10 разів вводили невірний пароль. Натомість у самій корпорації вважають, що таке програмне забезпечення уможливить втручання в приватну сферу та поставить хрест на захисті персональних даних.

На бік технологічного концерну в суперечці з американською владою вже стали Facebook, WhatsApp, Twitter та Google.

Як писав MediaSapiens, cенатори США розглядають законопроект, що передбачає штрафи для технологічних підприємств за відмову співпрацювати з владою у питанні передачі даних користувачів.

comments powered by Disqus