Американський сенатор розповів про різницю між RT та іншими світовими телемережами

msnbc

Сенатор Маккейн, який окрім того очолює Комітет з питань збройних сил США у Сенаті, підкреслив, що не можна порівнювати RT і ті зарубіжні медіа, які працюють у Росії, цитує «Радіо Свобода».  

«Як світовий лідер свободи слова і вільної преси, Сполучені Штати мають гранично ясно заявити: немає нічого спільного між RT і медіамережами, такими як «Голос Америки», Радіо Вільна Європа – Радіо Свобода, CNN або BBC. Журналісти, які працюють у цих медіа, займаються пошуком правди, спростовують брехню і притягують до відповідальності уряди. Пропагандисти RT перешкоджають правді, поширюють брехню і прагнуть підірвати демократичні уряди, щоб підтримати порядок денний Володимира Путіна», - заявив він.

Як відомо, вчора російська Держдума схвалила поправки до закону «Про засоби масової інформації», згідно з якими окремі медіа можуть бути визнані іноземними агентами.

Російська служба «Радіо Свобода» повідомила про те, що Міністерство юстиції Росії надіслало їй та ще кільком проектам радіо попередження про можливі обмеження в роботі у зв’язку з очікуваним остаточним ухваленням закону. Його 22 листопада має розглянути Рада федерації, після чого він має бути направлений на підпис президентові РФ.

Росія розробила та ухвалила законопроект про визнання медіа «іноземними агентами» після того, як Міністерство юстиції США змусило зареєструватися російський телеканал у статусі з такою ж назвою.

comments powered by Disqus