Американський політик заплатить $ 50 000, аби владнати скандал із нападом на журналіста The Guardian

Washington Examiner

Політик також надіслав репортеру листа із вибаченнями. «Моя реакція на ваше питання була непрофесійною, неприйнятною і незаконною. Як кандидат на посаду конгресмена і як державна посадова особа, я повинен дотримуватися високих стандартів умоїх взаєминах з пресою і громадськістю. А те, як я обійшовся з вами, не відповідає цьому стандарту», - зокрема йдеться у листі. Він також пообіцяв пожертвувати $ 50 000 в Комітет із захисту журналістів (CPJ), незалежну некомерційну організацію, яка сприяє свободі преси і захищає права журналістів у всьому світі.

При цьому Грег Джанфорте все ще перебуває під слідством за напад на журналіста. Йому загрожує штраф на суму до $ 500 або позбавлення волі на строк до шести місяців.

Інцидент трапився 24 травня в передвиборному штабі Грега Джанфорте в місті Боузмен. За інформацією Fox News, коли журналіст Бен Джекобс спробував поставити політику запитання про реформу медичного страхування, Джанфорте схопив його, повалив землю та розбив його окуляри. Згодом журналіст повідомив, що віддасть свої розбиті окуляри до Музею новин у Вашингтоні.

comments powered by Disqus