Американський політик, який напав на журналіста The Guardian, проведе воркшоп з комунікацій

The Hill

Як пише The Guardian, в травні минулого року Грег Джанфорте напав на журналіста цього видання в передвиборному штабі у місті Боузмен. Журналіст Бен Джекобс спробував поставити політику запитання про реформу медичного страхування, після чого Джанфорте схопив його, повалив землю та розбив його окуляри. Штаб політика намагався звинуватити в інциденті журналіста, однак інші медійники, які були на місці події надали поліції аудіозаписи та свідчення, які спростовували версію, згідно з якою Бен Джекобс спровокував Грега Джанфорте.

Темою воркшопу, який має провести Джанфорте в лютому, буде «Наймайте людей за культуру, тренуйте в них майстерність» (Hire for culture, train for skill). В запрошеннях на воркшопі окремо звертається увага на успішну діяльність Джанфорте як бізнесмена, однак не згадується про напад на журналіста, зазначає The Guardian. Мета Національного республіканського комітету в Конгресі - сприяти тому, аби якомога більше представників партії було обрано до Конгресу. Зазвичай його відвідують помічники прес-служб членів Конгресу. Подібний вибір спікера для заходу британське видання назвало «сюрреалістичним».

Як писав MediaSapiens, після розслідування інциденту, який трапився між журналістом Беном Джекобсом та політиком Грегом Джанфорте, останній визнав себе винним. Його засудили до громадських робіт, зобов’язали пройти уроки управління гнівом і оштрафували на 385 доларів у червні. Джанфорте також надіслав листа із вибаченнями Джейкобсу й пообіцяв пожертвуєвати $ 50 000 в Комітет із захисту журналістів. Бен Джекобс згодом повідомив, що віддасть свої розбиті окуляри до Музею новин у Вашингтоні.

comments powered by Disqus