Громадська організація «Телекритика»
– це впливовий аналітичний центр та медійна платформа

Наша місія – сприяти становленню демократичних, вільних та професійних медіа в Україні і формуванню критичного мислячого та обізнаного медіаспоживача. 

Цільова аудиторія – топ-менеджемент ЗМІ, редактори, журналісти, медіаексперти, громадські організації, органи державної влади, донорські організації, медіаспоживачі.

27 квітня 2016 року ГО «Телекритика» змінила назву на «Детектор медіа».  

ГО «Детектор медіа» є правонаступницею ГО «Телекритика», яка веде свою історію з січня 2004 року.

Незмінним головою організації є її засновниця і натхненниця, відомий український журналіст і медіаексперт Наталія Лигачова.

Вже понад 10 років команда організації послідовно сприяє дотриманню журналістських стандартів в українських ЗМІ, вдосконаленню національного законодавства у сфері інформації, підвищенню професійного рівня журналістів, формуванню демократичної культури медіа споживання серед українських громадян.

Для цих цілей ГО «Телекритика», зокрема, створила унікальну медійну платформу для широкої громадської та експертної дискусії. Організація має групу власних інтернет-видань, основним з яких є сайт «MediaSapiens» – єдиний в Україні інтернет-ресурс, присвячений медіаграмотності. В рамках «MediaSapiens» функціонують також тематичні спецпроекти: «Вибори та ЗМІ» і «Суспільне мовлення», окремо – освітньо-інформаційний відеоресурс – «Відеотека».

Крім того, організація виробляє власні інформаційні продукти (фільми, ток-шоу, аналітика, графіка), бере участь у робочих групах та дорадчих структурах при органах влади, проводить моніторинги та дослідження, тренінги та різного роду публічні заходи.

ГО «Телекритика» має підтримку з боку міжнародних донорських організацій, зокрема, USAID, U-Media, NED, SIDA, Посольства США, Міжнародного фонду «Відродження».

Наші журналістські та дослідницькі матеріали цитують провідні міжнародні ЗМІ (BBC, Deutsche Welle, Радіо Свобода» та ін.), а також великі українські видання й інформаційні агентства: «Українська правда», «Дзеркало тижня», «Інтерфакс», УНІАН.