Віце-президент Freedom House: Російській пропаганді є що протиставити

Віце-президент Freedom House: Російській пропаганді є що протиставити

17:30,
22 Жовтня 2015
3199

Віце-президент Freedom House: Російській пропаганді є що протиставити

17:30,
22 Жовтня 2015
3199
Віце-президент Freedom House: Російській пропаганді є що протиставити
Віце-президент Freedom House: Російській пропаганді є що протиставити
Автори:
Масштабну пропаганду, яку розвернув Кремль на підтримку своєї агресивної політики у світі, можна подолати шляхом створення чесної та професійної журналістики для російськомовного населення в самій РФ та за її межами.

Про це Укрінформу розповів віце-президент міжнародної організації Freedom House Деніел Келінгерт.

«Думаю, російська пропаганда впливає на інтереси Сполучених Штатів, оскільки демонструє російським громадянам дуже спотворену картину того, що відбувається у світі. До того ж, це полегшує маніпуляції Кремля, в тому числі щодо залучення їх (громадян – ред.) у конфлікти», - зауважив експерт.

Він наголосив, що відповіддю на це мають стати «колективні зусилля» Заходу, в тому числі Сполучених Штатів і Європи. Крім того, за його словами, важливим компонентом є участь самих росіян, які живуть за межами країни.

«Існує багато різних гарних, як на мене, пропозицій в цьому плані, але я зробив би акцент на професійних російськомовних журналістах, які проживають, скажімо, в країнах Балтії, Україні або в інших державах та мають свою аудиторію й високий рівень довіри», - зазначив представник Freedom House.

Він уточнив, що йдеться про тих журналістів, які не заангажовані пропагандистськими тезами Кремля й навпаки, «розкривають очі» на такі матеріали.

«Потрібно знайти спосіб підтримати зусилля цих журналістів, щоб вони змогли охопити більший сегмент російського населення», - зазначив Келінгаерт.

За його словами, головна ціль такої відповіді масштабній пропаганді полягає в «наданні російськомовній аудиторії точної, збалансованої та якісної журналістики».

Водночас експерт визнав, що сьогодні Захід докладає недостатньо зусиль для цього.

«Існує міжнародне мовлення (російською мовою – ред.) у Сполучених Штатах та деяких країнах ЄС, у Європі останнім часом були зроблені кроки, щоб збільшити ці зусилля, але я думаю, потрібно зробити набагато більше», - зауважив експерт.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Деніел Келінгерт, Укрінформ
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду