Руперт Мердок вибачився за карикатуру у The Sunday Times

00:00,
31 Січня 2013
1431

Руперт Мердок вибачився за карикатуру у The Sunday Times

00:00,
31 Січня 2013
1431
Руперт Мердок вибачився за карикатуру у The Sunday Times
Медіамагнат Руперт Мердок оприлюднив вибачення за публікацію карикатури Джеральда Скарфа у своєму виданні The Sunday Times, пише Guardian.

Свій комікс Джеральд Скарф (Gerald Scarfe) присвятив перемозі блоку Біньяміна Нетаньягу на парламентських виборах до ізраїльського Кнессету.

На малюнку Нетаньягу будував стіну, в якій було замуровано палестинців, при цьому склеюючи цеглу кров’ю.

Підпис під карикатурою свідчить: «Чи буде продовжуватися цементування миру?», таким чином натякаючи не лише на результат виборів, але й на побудову Ізраїльського бар’єру, котрий Ізраїль позиціонує як захист від терористів, і який критики називають привласненням земель під егідою тез про державну безпеку.

Сам Мердок відзначив, що Джеральд Скарф часто використовує у своїх роботах кров як художній прийом, проте це не означає, що засоби художньої виразності слід сприймати як редакційну політику The Sunday Times. «Втім, ми вибачаємося за цю гротескну, агресивну карикатуру», – резюмував медіамагнат.

Лідери єврейських організацій Великобританії, зауважує Guardian, особливо критикували той факт, що карикатура з’явилася на шпальтах видання у Міжнародний день вшанування пам’яті жертв Голокосту.

Ізраїльська газета Haaretz, в свою чергу, підтримала мистецьке бачення Джеральда Скарфа, опублікувавши статтю Four reasons why U.K. cartoon of Netanyahu isn't anti-Semitic in any way («Чотири причини, з яких британську карикатуру із Нетаньягу у жодному випадку не слід сприймати як антисемітську»).

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Mondoweiss
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду