Groupon критикують за легковажну згадку про Тибет у телерекламі

00:00,
8 Лютого 2011
1149

Groupon критикують за легковажну згадку про Тибет у телерекламі

00:00,
8 Лютого 2011
1149
Groupon критикують за легковажну згадку про Тибет у телерекламі
Провокативний рекламний ролик ображає почуття народу, який бореться за незалежність.

Рекламне відео сервісу групових покупок Groupon, що демонструвалося під час телевізійної трансляції фіналу Super Bowl на американському телебаченні, викликав хвилю критики у глядачів та клієнтів компанії, повідомляє ReadWriteWeb.com.

 

Сумнівним кроком, на думку великої кількості людей, було використання в рекламі теми захисту прав народу Тибету, що веде боротьбу за незалежність від Китаю. Жартівливий підхід до страждань людей, прагнення свободи яких знайшло останнім часом підтримку в усьому світі, зокрема, і в Америці, виглядає недоречним. Надія не вмерла, поки біженці з Тибету готують нам дешеву їжу – так багатьма інтерпретується рекламний хід авторів відео.

 

 

Серед тисяч твітів та коментарів на сайтах, де обговорюється це відео, панує думка, що тибетці заслуговують на повагу і серйозне ставлення до ситуації навколо їхньої країни.

 

«Grouponмає проблеми» через це відео, підсумовує такі обговорення популярний медіа блог PaidContent. Розробниками неоднозначного рекламного продукту, в якому знявся відомий актор Тимоті Гаттон (Timothy Hutton), були фахівці відомої компанії Crispin Porter& Bogusky.

 

Засновник та директор компанії Groupon Ендрю Мейсон (Andrew Mason) у корпоративному блозі змушений був виправдовувати авторів відео. За його словами, незважаючи на тон, який видався багатьом зневажливим, його компанія ставиться до ситуації навколо Тибету з повагою й надає кошти фондам, що підтримують боротьбу за незалежність країни.

 

Мейсон пояснив, що вся рекламна кампанія була побудована на бажанні «отримати задоволення» і викликати «резонанс у пресі». «Що й було досягнуто», додає він, наголошуючи, що «принизити чи образити когось було останнім, чого ми прагнули». Однак, спостерігачі визнають, що багатьох це відео образило, тож тепер важко передбачити, який вплив матиме реакція преси та публіки на майбутнє компанії Groupon.

 

«Медіаграмотність»

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду