Акторка Меріл Стріп наголосила на важливій ролі безкомпромісних медіа

Vice

У своїй промові вона пригадала промову Трампа, в якій він глузував з журналіста Нью-Йорк Таймс Сержа Ковалескі (Serge Kovaleski). «Був один виступ, який вразив мене в саме серце... Це був той момент, коли людина, що претендує на найповажніший пост в нашій країні, дражнила журналіста з інвалідністю - тобто того, кого він перевершував за посадою, силою і можливістю відповісти», - сказала вона.

«Ці роздуми приводять мене до преси. Безкомпромісна преса повинна закликати владу до відповіді і викликати її на килим за кожне безчинство. Саме тому батьки-засновники і заклали свободу преси в основу конституції», - додала акторка. Вона також звернулася до Голлівудської асоціації іноземної преси.

«Я всього лише прошу відому своєю могутністю Голлівудську асоціацію іноземної преси і кожного з нас в нашому суспільстві приєднатися до мене і підтримати Комітет із захисту журналістів. Нам необхідно, щоб він продовжував роботу, а комітетові потрібні ми, щоб захистити правду», - підсумувала вона.

Як зазначає The Guardian, її заява під час церемонії «Золотий глобус» є прямим результатом активної ворожості Дональда Трампа щодо засобів масової інформації під час передвиборчої кампанії на пост президента США.

Нагадаємо, Дональд Трамп погрожував подати до суду на The New York Times за «безвідповідальні наміри». Він заборонив The Washington Post висвітлювати його президентську кампанію. В одному зі своїх твітів він назвав ЗМІ «мерзенними» та «корумпованими».

Газета The New York Times опублікувала повний список людей, яких Дональд Трамп образив у Twitter.  В списку є і сама газета New York Times, яку республіканський кандидат у президенти назвав «дуже огидною», «занепадаючою», «газетою, яка пише лише неправдиве лайно». Серед інших медіа, яких Дональд Трамп образив у Twitter - Politico, Wall Street Journal, USA Today, Vanity Fair, The Washington Post, The Weekly Standard.

comments powered by Disqus