У НАТО офіційно спростували інформацію російських медіа

Фото: GEORGES GOBET, AFP/Getty Images

Про це вона заявила у коментарі «Європейській правді».

«У НАТО взагалі немає планів заморожувати роботу Ради Росія-НАТО», – підкреслила пані Лунгеску й наголосила, що це підтверджується також публічними заявами генерального секретаря НАТО Єнса Столтенберга (Jens Stoltenberg). За її словами, наразі НАТО й російські колеги обирають дату наступної зустрічі.

Оана Лунгеску також нагадала, що від весни 2016 року відбулося п’ять зустрічей Ради Росія-НАТО, під час яких обговорювалися питання щодо України, Афганістану, прозорості військових дій і зниження ризиків.

Сьогодні російська газета «Известия» написала, що в Брюсселі вирішили заморозити роботу Ради Росія-НАТО. Видання стверджує цей факт, посилаючись на російські дипломатичні джерела.

Як зазначає «Європейська правда», це не перший фейк у відомих російських ЗМІ, в якому надаються недостовірні відомості від російських дипломатів. Минулого тижня газета «Коммерсантъ» збрехала про нібито подану Києвом резолюцію до Ради безпеки ООН щодо миротворчої місії на Донбасі.

Нагадаємо, нещодавно видання BuzzFeed викрило, як фейкові історії публікуються на замаскованих під відомі міжнародні видання доменах, як-от The Guardian, The Atlantic та Al Jazeera, а потім перекладаються для пропагандистських російських ЗМІ.

comments powered by Disqus