Путін дестабілізує Україну - Forbes

«Останній раунд смертельної нестабільності почався, тому що президент Янукович проштовхнув закони про криміналізацію демонстрацій, аби упередити повторення першого раунду. А хто дав поштовх до першого раунду демонстрацій? Великий "князь безладу"(Lord of Misrule) нашої епохи - Володимир Путін» - пише журналіст.

«Уже 15 років Путін безсоромно сварить Америку за дестабілізуючі втручання в різних країнах світу. Але загляньте в його послужний список: Чечня, Грузія, Молдова, Україна, Сирія. Плюс усі російські журналісти та викривачі, які заплатили своїм життям. Чомусь ніхто не притягає Путіна до відповідальності за кумулятивні жахи його правління» - обрюється Мелік Кейлен.

«Можливо, він просто залишив це на волю випадку чи на розсуд Януковича. Чи, можливо, він міг дати у цій сфері якусь пораду, оскільки накопичив досвід у подібних речах, - йдеться у статті. - Якщо так, то ми маємо зговір між ними обома ради створення нестабільності. Не виключено, що кілька агентів-провокаторів наносили шкоду в натовпі, щоб придушити демократичні свободи. У результаті Україна стає - чи знову стає - ще одним інертним сателітом Москви, а сильний правитель виконує волю Кремля».

Разом з тим журналіст запитує, чи зрозуміло всім, якому «безжалісному, закривавленому гегемону з Макіавеллі» дозволяють витати над майбутнім Європи та Близького Сходу. «Чому ми це дозволяємо?» - пише він.

У цій ситуації, на думку автора, Захід має «признатися самому собі, що йде холодна війна», а також відродити «наше відчуття ідентичності як Західного світу». Кейлен критикує мультикультуралізм. «Росіяни знають, хто вони такі. Вони знову біля воріт Європи. З цього треба починати» - вважає він.

Переклад російською InoPressa.

comments powered by Disqus