У США заснували постійний комітет з протидії «активним діям Росії»

The Guardian

Зокрема в законопроекті «активні дії Росії» тлумачаться як широкий ряд заходів, в тому числі маніпулювання медіа, дезінформація і підробка фактів, а також фінансування агентів впливу, вбивства та терористичні акти.

В прес-релізі щодо законопроекту про фінансування спецслужб у 2017 році ця проблема винесена на друге місце, на першому - боротьба з тероризмом і протидія розповсюдженню зброї масового знищення.

Нагадаємо, Європарламент прийняв резолюцію про боротьбу з російською пропагандою. За прийняття документу на засіданні в Страсбурзі проголосували 394 депутати, проти висловилися 179 парламентаріїв, 208 утрималися. У документі зазначається, що влада РФ веде пропаганду проти Євросоюзу і країн «Східного партнерства». Резолюція також звертає увагу на використання Росією широкого спектру інструментів, щоб поставити під сумнів демократичні цінності, внести розкол в Європу, заручитися підтримкою на внутрішній арені і створити в країнах «Східного партнерства» та ЄС враження про недієздатність їх держструктур.

comments powered by Disqus